Всеукраїнський колцентр:

(044) 299-58-34

Typar® SF

Перший універсальний геотекстиль високої міцності

Typar® SF: єдино вірний вибір!

 • 1

  УНІКАЛЬНА

  технологія
  термічного
  скріплення

 • 2

  Більше 1 млрд м2

  досвід
  застосування
  матеріалу

 • 3

  Більше 100 років

  термін
  служби
  матеріалу

DuPont – одна із найбільших у світі наукових та індустріальних корпорацій, яка в 1966 році створила перший у світі термічно скріплений геотекстиль Typar® SF.

Завдяки унікальній технології, запатентованій DuPont, Typar® SF має високий початковий модуль пружності (жорсткість), оптимальне видовження (не більше 55%) і високу міцність.

Технічна перевага і високі стандарти якості – це всього лише дві причини з багатьох, що дозволяють DuPont гарантувати довгострокову експлуатацію проектів, реалізованих із Typar® SF.

Про Typar® SF

Typar® SF – це тонкий, термічно скріплений, водопроникний нетканий геотекстиль, виготовлений із безперервних 100% поліпропіленових волокон.

У процесі екструзії гранул первинного 100% поліпропілену виробляються тисячі дуже тонких, нескінченних і однорідних ниток, які проходять через запатентовану DuPont стадію «переднапруги». Ці тонкі нитки щільно вкладаються, утворюючи однорідне павутиноподібне полотно, яке в подальшому термічно й механічно скріплюється для додання Typar® SF максимальної міцності.

DuPont спеціально розробив Typar® SF для того, щоб запропонувати унікальну комбінацію властивостей, яка забезпечує високоефективне функціонування геотекстилю

Детальніше

Typar® SF уже більше 16 років успішно застосовується на будівельних об’єктах України

obj_logo_3

НСК «Олімпійський»

Інверсійна покрівля, яка експлуатується

obj_logo_2

ТРЦ Respublika

Армування основи дорожнього одягу

obj_logo_1

Лінія трамваю в Києві

Армування основи під призмою трамвайних колій