Всеукраїнський колцентр:

(044) 299-58-34

О Typar® SF

Typar® SF – це тонкий, термічно скріплений, водопроникний нетканий геотекстиль, виготовлений із безперервних 100% поліпропіленових волокон.

У процесі екструзії гранул первинного 100% поліпропілену виробляються тисячі дуже тонких, нескінченних і однорідних ниток, які проходять через запатентовану DuPont стадію «переднапруги». Ці тонкі нитки щільно вкладаються, утворюючи однорідне павутиноподібне полотно, яке в подальшому термічно й механічно скріплюється для додання Typar® SF максимальної міцності.

DuPont спеціально розробив Typar® SF для того, щоб запропонувати унікальну комбінацію властивостей, яка забезпечує високоефективне функціонування геотекстилю. Typar® SF має високий показник енергопоглинання, що робить його дуже стійким до пошкоджень під час монтажу, а також забезпечує стабільність характеристик у часі.

Усі геотекстильні матеріали можна описати кривою «напруження – деформація», що відображає їх механічні властивості та функціональність (EN ISO 10319).

Typar® SF має високу межу міцності на розрив, оптимальне видовження, а також високий початковий модуль пружності, що є ідеальною комбінацією властивостей для застосування геосинтетиків. Оптимальний баланс характеристик забезпечує досягнення унікального результату, відображеного характерною кривою «напруження – деформація», що доводить чудову комплексну поведінку Typar® SF, яка дозволяє матеріалу виконувати всі покладені на нього функції.

Функції Typar® SF

about_func_icon4
Дренаж

Дренаж – це метод збору і відводу ґрунтових вод від ділянки і споруд за допомогою системи дренажних труб, свердловин, каналів, підземних галерей та інших пристроїв.

about_func_icon3
Поділ і зміцнення

Поділ і зміцнення – це запобігання перемішуванню двох суміжних різнофракційних шарів і підвищення міцності конструкції в цілому.

about_func_icon2
Захист

Функція захисту – це запобігання механічним пошкодженням гідроізоляційного матеріалу або утеплювача в процесі монтажу й експлуатації за допомогою геотекстилю.

about_func_icon1
Фільтрація

Фільтрація – це здатність геотекстилю запобігати потраплянню дрібних ґрунтових частинок у дренуючий шар або дренажні конструкції.

dupont

Уже понад 200 років компанія DuPont здійснює наукові й технологічні розробки світового рівня, надаючи ринку інноваційні матеріали і рішення, такі як Typar®, Teflon®, Kevlar®, Lycra®, Nylon® тощо.

Завдяки інноваціям, орієнтованим на ринок, щорічно з’являються тисячі нових продуктів і патентів у найрізноманітніших галузях: сільському господарстві, виробництві продуктів харчування, електронній промисловості й послугах зв’язку, виробництві засобів захисту та безпековій сфері, у житловому й комерційному будівництві, транспортній галузі та виготовленні одягу.

200років

успішної роботи

70 000

співробітників

1,5млрд$

в рік на дослідження
і наукові розробки